Častkov č. 208

906 04 Častkov

+421 948 514 616

Zákaznícka linka

Po - Pia: 10:00-16:00

Otváracie hodiny

ROZVOZY

Ako v minulých rokoch, tak aj pre sezónu 2023 máme pre Vás pripravenú možnosť dovozu nosníc. Dovoz sa týka jedine nosníc, ostatnú hydinu si je nutné vyzdvihnúť po dohode priamo u nás. Rozvozy sú rozdelené do dvoch kategórií:

DOVOZ NA ADRESU

Po vzájomnej dohode Vám budú mladé sliepky vo veku 15 až 18 týždňov privezené priamo na Vašu adresu, kde príde k ich preloženiu do Vašej prepravky. Čiže v deň dovozu je nutné mať pripravenú vlastnú prepravku, krabicu, alebo niečo kde sliepočky preložíme. Je to z hygienických dôvodov a z tejto požiadavky neupustíme.

Podľa okresov je určené minimálne množstvo, ktoré je nutné objednať.

  • Minimálna rezerváciu 6ks platí pre senický, skalický a myjavský okres. Cena dovozu 6 eur
  • Minimálna rezervácia 10 ks platí pre bratislavský, pezinský, senecký, malacký, trnavský, galantský, piešťanský, hlohovský, dunajskostredský, trenčiansky a novomestský okres. Cena dovozu 8 eur

Všetky obce, na ktoré sa dovoz na adresu vzťahuje nájdete     TU

V prípade pezinského a malackého okresu sú určite obce zo zoznamu vyradené a to z dôvodu, že v danom regióne máme zástupcov, ktorí Vám radi našu hydinu sprostredkujú. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme kontakt priamo na nich.

ROZVOZY NA ODBERNÉ MIESTA

Druhou možnosťou ako si od nás zabezpečiť hydinu a necestovať priamo k nám je vybrať si jedno z miest kde sliepky vo veku 15-18 týždňov v konkrétnych termínoch privezieme. V určitých regiónoch sme ukončili možnosť dovozu na adresu a snažili sme sa v blízkom okolí vytvoriť takéto záchytné miesto. Pre tieto odberné miesta nie je stanovené minimálne množstvo, ktoré je nutné rezervovať.

Pred rozvozom Vám bude oznámený dátum, čas a miesto, kde sa stretneme a sliepky preložíme podľa rezervácie do Vašej prepravky.

Cena za takýto typ dovozu je stanovená na 4€ za rezerváciu.

Tieto odberné miesta sa nachádzajú v okresoch: Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Nitra, Topoľčany, Levice, Nové Zámky, Žilina, Martin, Liptovský Mikuláš, Žiar nad Hronom a Banská Bystrica.

Rezerváciu si je možné vytvoriť     TU

RS FaRMA

objednávkové hodiny