Častkov č. 208

906 04 Častkov

+421 948 514 616

Zákaznícka linka

Po - Pia: 10:00-16:00

Otváracie hodiny

BROJLEROVÉ KURČATÁ informácie

Ponúkame najpoužívanejší hybridy brojlerových kurčiat, a to: ROSS 308. Pri odchove nepoužívame žiadnu vakcináciu, žiadne antibiotíka ani podobné špeciality. Dokonca ani kokcidiostatiká u nás v chove nepoužívame. Všetko riešime zootechnickými opatreniami. Kurčatá odchovávame na špeciálnych zmesiach, na ktorých síce rastú o čosi dlhšie, ale mäso je podstatne kvalitnejšie. 

1-dňové brojlery V prípade, že zákazník disponuje priestormi vhodnými pre odchov kurčiat, je ideálnym riešením zaobstarať si 1dňové brojlerové kurčatá. Výhodou je najmä nízka obstarávacia cena kurčaťa a odchov podľa Vašich vlastných predstáv. Predaj kurčiat prebieha počas celého roku a je závislý na objednávkach. Kurčatá sú plne vakcinované a odber sa snažíme sprostredkovať v deň nákupu kurčiat. Vždy sú k dispozícii aj kŕmne zmesi pre danú vekovú kategóriu. 

14-dňové brojlery Ak nemáte priestory, čas alebo chuť sa trápiť s odchovom 1dňových kurčiat, tak pre Vás na základe objednávok usktočňujeme odchov do 14teho dňa. Vek 14 dní je ideálnym vekom pre predaj a to najmä z dôvodu, že najkritickejšie obdobie majú už kurčatá za sebou, nie je potrebné prikurovanie a kurčatá už nie sú také vnímavé ani na prípadne chyby počas následného odchovu. Jediným prídavkom ku kŕmnej dávke je zmes vitamínov a acidifikátor (skysľovadlo) na základe octu. Tento prípravok má za následok vytvorenie kyslého prostredia v tráviacom ústrojenstve, ktoré je nevhodné pre rozvoj patogénov, najmä kokcídií. Tento prípravok je dostupný pri nákupe kurčiat. Veľmi sa nám osvedčil a od veku 7dní ho používame pri odchove všetkých druhov hydiny.

Živé, jatočné brojlerové kurčatá Na základe objednávok sa venujeme aj odchovu kurčiat do živej hmotnosti od 2,00 – 3,5 kg. Zakúpenie si živých kurčiat je najlacnejšiou formou zaobstarania si kvalitného a zdravotne nezávadného mäsa.  

Čerstvé, kompletne opracované jatočné kurčatá Nami vychované a kompletne jatočne spracované kurča, v presne dohodnutý termín. Obdobne ako u predchádzajúcej možnosti sa jedná o čerstvé kurčatá, v presný deň a čas.

RS FaRMA

objednávkové hodiny